Litwa, 5 litów, 1925

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Litwa, 5 litów, 1925

Litwa, 5 litów, 1925

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:04:00
340031
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 5 litów, 1925, Kowno
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 13.5 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 11, Ivanauskas 9PR1-1

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 84

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł