Czechosłowacja, 100 koron, 1949
Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Cena wylicytowana: 60 zł
340090
Opis: |
Czechosłowacja, 100 koron, 1949, Kremnica, 70. rocznica urodzin Józefa Stalina |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby 500, 14 g, patyna na obrzeżu |
KM 30 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 52
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 48 zł
min |