Śląsk, grosz, 1544

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:56:00
342994
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Jan Kostrzyński (1535–1571), grosz, 1544, Krosno, końcówka legendy awersu STET
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, nierówna patyna
Literatura: F.u.S. 1988, Slg. Marienburg 1239

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 154

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł