Polska, 20.000 złotych, 1994

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 20.000 złotych, 1994

Polska, 20.000 złotych, 1994

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:47:00
342812
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20.000 złotych, 1994, Warszawa, 75 lat Związku Inwalidów Wojennych RP 1919–1994
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 76.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 613

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 44

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  50 zł
6)  48 zł