Polska, 1 grosz, 1787 EB

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 1 grosz, 1787 EB

Polska, 1 grosz, 1787 EB

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:27:00
341194
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, 1 grosz, 1787 EB, Warszawa, z wyrazem GROSSUS, korona wyżej nad monogramem
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 2217, Parchimowicz SAP 5.y, Plage-miedź 168

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 194

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł