Polska, półgrosz litewski, 1563

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:18:40
342861
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1563, Wilno, odmiana z dużą Pogonią, herb Topór na rewersie, końcówki napisów LI / LITV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta umyta, ciemna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA282-33 (R), Kop. 3270

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł
10)  32 zł