Polska, półgrosz, 1509

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, półgrosz, 1509

Polska, półgrosz, 1509

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:15:00
342851
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1509, Wilno, Pogoń bez pochwy na miecz, interpunkcja w formie dwukropków
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite ruszonymi stemplami, ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 1S17-3, Kop. 3131

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 283

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  46 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  36 zł
9)  30 zł