Rzym prowincjonalny, brąz, 217–218

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:09:20
342694
Opis: Rzym prowincjonalny - Syria - Seleucia Pieria - Makrynus (217–218), brąz, 217–218, Aw: Głowa władcy w prawo, ...CЄ MAKPINO...Rw: W wieńcu litery S C, u góry Є, u dołu Δ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.8 mm, 5.65 g, patyna
Literatura: McAlee 726

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 107

1)  75 zł
2)  70 zł