Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 138–141

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:09:00
343146
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I Starsza (138–141) – żona Antoninusa Piusa, sestercja, 138–141, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINA AVG ANTONINI AVG PII P P; Rw: Wenus stojąca w prawo, unosząca rąbek sukni i trzymająca jabłko, VENERI AVGVSTAE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 32.3 mm, 21.15 g, jasno-zielona patyna
Literatura: RIC 1081, C. 282

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  90 zł