Republika Rzymska, denar, 42 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:07:40
342951
Opis: Republika Rzymska - L. Livineius Regulus 42 pne, denar, 42 pne, Rzym, Aw: Głowa Livineiusa Regulusa w prawo, Rw: Modius pomiędzy łodygami zboża, u góry L. LIVINEI..., u dołu w odcinku REGVLVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.71 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 494/29, Sydenham 1111

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 151

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł