Republika Rzymska, denar, 100 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:06:00
342946
Opis: Republika Rzymska - L. Calpurnius Piso oraz Q. Servilius Caepio 100 pne, denar, 100 pne, Rzym, Aw: Głowa Saturna w prawo, po bokach PISO CAEPIO Q, u dołu trójząb; Rw: Dwie rozmawiające postacie siedzące w lewo, po bokach kłosy zboża, w odcinku AD FRV EMV EX S C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.78 g, patyna
Literatura: Crawford 330/1a, Sydenham 603

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 128

1)  900 zł