Grecja i posthellenistyczne, brąz (12 uncji), bez daty

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 28-03-2022 18:00
Zakończenie: 07-04-2022 21:03:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:03:40
343139
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Mitradates VIII 39–45, brąz (12 uncji), bez daty, Aw: Głowa władcy w prawo, [BACIΛEΩO]C MIΘΡAΔATOΥ, Rw: Kołczan, lwia skóra na maczudze, trójząb, niżej IB
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.0 mm, patyna
Literatura: Macdonald 313, Anochin 330, RPC I 1910

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 71