Grecja i posthellenistyczne, brąz (12 uncji), bez daty
Zakończenie: 07-04-2022 21:03:40
343139
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Mitradates VIII 39–45, brąz (12 uncji), bez daty, Aw: Głowa władcy w prawo, [BACIΛEΩO]C MIΘΡAΔATOΥ, Rw: Kołczan, lwia skóra na maczudze, trójząb, niżej IB |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 20.0 mm, patyna |
Literatura: | Macdonald 313, Anochin 330, RPC I 1910 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 71