Włochy, indyjskie naśladownictwo monety zecchino, XIX–XX w.

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:00:00
342781
Opis: Włochy - Wenecja - Alvise IV Mocenigo (1763–1778), indyjskie naśladownictwo monety zecchino, XIX–XX w., Aw: Doża klęczący przed św. Markiem, wzdłuż berła litery DVX, pseudo legenda PAO IL MAN... S· M· VENE, Rw: Chrystus w mandorli otoczony 16 gwiazdami, SIT·T·XPE·DAT·Q·TV RECIS·ISTE DVCA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 2.15 g, moneta gięta

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 260

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł