Polska, 100 złotych, 15.05.1946

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 20:34:00
343100
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 100 złotych, 15.05.1946, seria P, numeracja 2596007
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, zmarszczenia papieru, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1204a (R5), Miłczak 129b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 163

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  95 zł
11)  90 zł