Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Bolesław Wstydliwy, 1989

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:34:20
342244
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - Mennica Warszawska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Bolesław Wstydliwy, 1989, Warszawa, Aw: Głowa Bolesława Wstydliwego na wprost, BOLESŁAW WSTYDLIWY 1243–1279, Rw: Orzeł, ORZEŁ WG PIECZĘCI Z 1255 R Z. W. PTTK CHEŁM 1987. Nr 15, medal projektu Jerzego Jarnukiewicza
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.6 mm, 142.53 g, miejscowa patyna
Literatura: Paszkowycz 31/89, MMP 89/37

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 40

1)  18 zł