Polska, Odznaka Specjalna Dowództwa 4 Wołyńskiej Brygady Piechoty, od 1946

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:38:00
342574
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka Specjalna Dowództwa 4 Wołyńskiej Brygady Piechoty, od 1946, Bagnet wokół którego drut kolczasty i kwiat azalii, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i złocony, 17.3 x 38.4 mm, 6.63 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 507

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  460 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  290 zł
10)  180 zł
11)  175 zł
12)  90 zł