Polska, medal 700-lecia szpitalnictwa kaliskiego, 1982

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:31:40
342247
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - Mennica Warszawska, medal 700-lecia szpitalnictwa kaliskiego, 1982, Warszawa, Aw: Poziomy napis 700 / 1282 LAT 1982 / SZPITAL / NICTWA / KALIS / KIEGO, Rw: Popiersie króla w kolczudze i hełmie, po lewej fragment halabardy, u dołu PRZEMYSŁAW II, medal projektu Hanny Roszkiewicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.5 mm, 137.65 g, miejscowa patyna
Literatura: Paszkowycz 1/82 , MMP 80/284

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 66

1)  30 zł
2)  28 zł