Francja, 200. rocznica rewolucji francuskiej, 1989

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:25:20
342072
Opis: Francja - XX wiek, 200. rocznica rewolucji francuskiej, 1989, Aw:Wieniec, w którym rózgi liktorskie, na ich tle skrzyżowane flagi Francji i Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, BICENTENNIAL OF THE - FRENCH REVOLUTION - 1789 - 1989, na dole sygnatura PUIFORCAT / FRANCE, Rw: Wieniec, w którym rózgi liktorskie, na nich szarfa, na której LIBERTE - FRATERNITE - EGALITE, po bokach gałązki, BICENTENAIRE DE LA REVOLUTION FRANCAISE - 1789 - 1989, na dole sygnatura PUIFORCAT / FRANCE, Na obrzeżu nabite punce srebra
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 0.925, 72.5 mm, 329.89 g, zacięcia rantów, uderzenie obrzeża, medal przetarty

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 152

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  820 zł
4)  720 zł
5)  700 zł
6)  700 zł