Kanada, 1 dolar, 1958

Kanada, 1 dolar, 1958

Kanada, 1 dolar, 1958

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:04:40
342230
Opis: Kanada - Elżbieta II (od 1952), 1 dolar, 1958, Ottawa, 100. rocznica założenia Kolumbii Brytyjskiej
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', miejscowa patyna
Literatura: KM 55

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 58

1)  80 zł
2)  75 zł