Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:53:20
342524
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548–1572
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład: 200.000 szt., patyna, najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 185

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  760 zł
4)  720 zł
5)  660 zł
6)  470 zł
7)  450 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł