Polska, 20 złotych, 2007

Polska, 20 złotych, 2007

Polska, 20 złotych, 2007

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:43:40
342578
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2007, Warszawa, Leon Wyczółkowski 1852–1936
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28 g, stemple lustrzane, nakład 56.000 sztuk, moneta w plastikowym pudełku, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 1059

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 72

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł