Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:19:20
342463
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rewers przetarty
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 182

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  240 zł
11)  220 zł
12)  155 zł
13)  150 zł