Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:07:20
342497
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 123

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  170 zł
5)  170 zł
6)  155 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  80 zł
11)  75 zł