Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:06:40
340461
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 168

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  230 zł
11)  210 zł
12)  195 zł
13)  185 zł
14)  180 zł