Polska, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:54:00
342508
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835), 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1025, H-Cz. 3610, Iger KK.26.1.a, Plage 161

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 123

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  42 zł