Polska, grosz, 1580

Polska, grosz, 1580

Polska, grosz, 1580

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:41:40
342662
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, grosz, 1580, Wilno, Orzeł i Pogoń bez tarczy, na rewersie trójlistek pod koroną i pełna data przedzielona herbem Wazów
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: gięty, przewiercony, złocony, bardzo rzadki
Literatura: Kop. 3354 (R7), Tyszkiewicz 50 mk, Ivanauskas 3SB2-1 (RRRR)

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 359

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  520 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  240 zł