Śląsk, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:34:00
342621
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.9 mm, 0.23 g, zgięcie kołnierza
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 143

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł