wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert: 1700 - 1806, Regens..
Zakończenie: 31-03-2022 20:02:20
342751
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert: 1700 - 1806, Regenstauf 2019, wydanie 5. uzupełnione, ISBN 9783866461338 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 1464 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, szczegółowy katalog monet miast i krajów niemieckich |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179