wydawnictwa zagraniczne, Carradice Ian, Price Martin J. – Coinage in the Greek World, London 2010, ..
Zakończenie: 31-03-2022 20:02:00
342706
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Carradice Ian, Price Martin J. – Coinage in the Greek World, London 2010, ISBN 9780900652820 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 154 strony formatu ok. A5, oprawa kartonowa, zwięzłe opracowanie mennictwa greckiego, obejmujące zarówno produkcję, jak i wygląd i rolę pieniądza w życiu ówczesnych ludzi, książka zawiera ilustracje, mapy, tabele oraz ponad 300 zdjęć monet z opisywanego okresu |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 243