Zakończenie: 17-02-2022 20:00 ÷ 22:12
Francja, 5 franków, 1868 BB
339444
| II-/III+ |
150 zł szac. 120 zł 121 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, 1 grosz, 1699 SD
339816
| III |
440 zł szac. 200 zł 308 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, talar chrzcielny /tauftaler/, 1697
339754
Aw: Scena chrztu Chrystusa; Rw: Fragment ewangelii w 10 w... | II |
2 200 zł szac. 1 000 zł 395 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, zestaw 5 monet
339812
w skład zestawu wchodzi 15 kopiejek 1913, 1914 oraz 10 ko... | II/II+ |
175 zł szac. 50 zł 207 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, lot 2 monet
339492
15 kopiejek 1914 СПБ BC, 10 kopiejek 1915 BC | I |
180 zł szac. 60 zł 152 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw: 4 x 1 dolar, 1882–1924
339461
w zestawie: 1 dolar 1882 Nowy Orlean (st. IV), 1 dolar 19... | III/IV |
340 zł szac. 300 zł 121 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej I Klasy
339799
Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ra... | I |
4 100 zł szac. 2 000 zł 524 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
339493
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ... | II |
135 zł szac. 100 zł 176 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1925
337748
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego | I- |
4 300 zł szac. 4 200 zł 331 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Francja, 40 franków, 1811 A
339913
| III+/II- |
3 200 zł szac. 3 500 zł 237 wyświetleń |
8 | zakończona |