Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej I Klasy
Cena wylicytowana: 4 100 zł
339799
| Opis: |
Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej I Klasy, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОРi wygrawerowany numer 310972, order trzyczęściowy, mocowany na łupek, nakrętka niesygnowana |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
złoto, srebro, emalia, 44.1 x 45.9 mm, 39.88 g (z nakrętką) |
Sańko s. 90 |
Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 650
1) 4 100 zł
2) 4 000 zł
3) 3 600 zł
4) 2 000 zł
5) 1 900 zł
6) 1 450 zł
7) 1 300 zł
8) 1 250 zł
9) 1 200 zł
| min |