Zakończenie: 17-02-2022 20:00 ÷ 22:12
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Francja, medal - Parowiec Kolumbia
339291
sygnowany MARCEL RENARD; Aw: Parowiec "Kolumbia"płynący w... | II |
50 zł szac. 80 zł 130 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Józef Litwin, 1983
339498
Aw: Głowa trzy czwarte w lewo i napis BADACZ I KOLEKCJONE... | I/I- |
50 zł szac. 40 zł 130 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1970
337566
Tadeusz Kościuszko | I |
55 zł szac. 50 zł 92 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 10 groszy oraz 20 groszy, 1972
339474
| I |
55 zł szac. 30 zł 118 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, nominał 1/2
339775
DOM. ZEMBOWO | IV |
55 zł szac. 30 zł 105 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, 20 franków, 1934
339601
| II |
55 zł szac. 70 zł 89 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, 10 franków, 1938
339616
| I/I- |
55 zł szac. 80 zł 86 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 1 kopiejka, 1914 СПБ
338033
| I/I- |
55 zł szac. 60 zł 71 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę 25 lat katowickiego oddziału PTAiN, 1984
339499
Aw: Popiersie Jana Wysockiego, JAN WYSOCKI 1873-1960 - ŚL... | I |
55 zł szac. 50 zł 123 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Indie, 1/4 rupii, 1934
207533
| II+/I- |
60 zł szac. 35 zł 148 wyświetleń |
5 | zakończona |