Polska, 10 złotych, 1970
Polska, 10 złotych, 1970
Cena wylicytowana: 55 zł
337566
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1970, Warszawa, Tadeusz Kościuszko |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel, patyna, pięknie zachowane |
Parchimowicz 236b |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 92
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 38 zł
4) 34 zł
| min |