Zakończenie: 17-02-2022 20:00 ÷ 22:12
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Francja, medal - Parowiec Kolumbia
339291
sygnowany MARCEL RENARD; Aw: Parowiec "Kolumbia"płynący w... | II |
50 zł szac. 80 zł 129 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal - Parowiec Antilles
339292
sygnowany R DELAMARRE, Aw: Statek płynący w prawo, powyże... | II |
48 zł szac. 80 zł 120 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960
339293
sygnowany RAY PELLETIER, Aw: Półnaga kobieta z piorunami,... | I/I- |
— start 75 zł 130 wyświetleń |
0 | zakończona |