Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Niemcy, medal nagrodowy, 1913
338356
Wieniec, w którym wygrawerowane Dem / I. Ritter / d. Schü... | III |
95 zł szac. 60 zł 210 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1911
338355
Gałązka laurowa, obok I. Ritter / 1911., na stronie odwro... | II |
150 zł szac. 100 zł 188 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy dla najlepszego strzelca
338358
Głowa cesarza w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND FEC., W... | III- |
140 zł szac. 70 zł 205 wyświetleń |
7 | zakończona |