Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:14:40
337116
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 46.1 x 46.1 mm, 27.79 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 175

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  24 zł
4)  22 zł
5)  20 zł