Polska, plakieta z Matką Bożą Karmiącą

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:13:20
338285
Opis: Polska - XX w., plakieta z Matką Bożą Karmiącą, Matka Boża Karmiąca, TY COŚ KARMIŁA ŚWIATA ZBAWIENIE - TY NAM JAK MATKA DAJ POƵYWIENIE
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 211 mm, 471.75 g, pęknięcie z niewielkim prześwitem na aureoli Matki Boskiej i odcięciu szaty u dołu

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 191

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  60 zł