Włochy, medal pamiątkowy, 1960

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:01:40
338381
Opis: Włochy, medal pamiątkowy, 1960, Aw: Półpostać z pochodnią, w dolnej części sygnatura GRECO, Rw: Pięciopromienna gwiazda i pięć kół olimpijskich, ITALIANO COMITATO OLIMPICO NAZIONALE, medal projektu Emilio Greco
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 39.6 mm, 34.28 g

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 116

1)  24 zł