Niemcy, Medal Pamiątkowy 1 października 1938 (Medaille zur Erinnerung an den 1. Oktober 1938), 1938–1941

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:00:00
338068
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Medal Pamiątkowy 1 października 1938 (Medaille zur Erinnerung an den 1. Oktober 1938), 1938–1941, Dwóch mężczyzn stojących na postumencie z godłem III Rzeszy, jeden z nich trzyma proporzec z flagą III Rzeszy, drugi ma zerwane kajdany, na stronie odwrotnej 1. / OKTOBER / 1938, EIN VOLK (swastyka) EIN REICH (swastyka) EIN FÜHRER (swastyka), odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na uszko, brak wstążki
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 32.2 mm, 13.85 g, odznaczenie nadawane za udział w zajęciu Kraju Sudetów
Literatura: Niemann 6.02.27, OEK 3517

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 203

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  280 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  80 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  38 zł