Dewocjonalia, medalik podróżny ze św. Jerzym

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:57:20
337824
Opis: Dewocjonalia, medalik podróżny ze św. Jerzym, Aw: Św. Jerzy zabijający smoka, S • GEORGIUS EQVITVM PATRONVS, Rw: Jezus i dwóch apostołów na statku podczas sztormu, IN TEMPESTATE SECVRITAS
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.8 mm, 12.03 g, kolorowa patyna

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 372

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  75 zł