Dewocjonalia, medalik podróżny ze św. Jerzym
Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Cena wylicytowana: 260 zł
337824
Opis: |
Dewocjonalia, medalik podróżny ze św. Jerzym, Aw: Św. Jerzy zabijający smoka, S • GEORGIUS EQVITVM PATRONVS, Rw: Jezus i dwóch apostołów na statku podczas sztormu, IN TEMPESTATE SECVRITAS |
Stan zachowania: |
II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 35.8 mm, 12.03 g, kolorowa patyna |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 372
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 210 zł
4) 175 zł
5) 75 zł
min |