Wielka Brytania, szyling, 1887

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:54:00
337830
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), szyling, 1887, Londyn, jubileuszowa emisja na 50-lecie panowania
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, patyna
Literatura: S. 3926, KM 761

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  40 zł
5)  30 zł