Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:46:20
337806
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stempel płytki, patyna
Literatura: Bitkin 335, Kazakov 453

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 313

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  620 zł
4)  330 zł
5)  310 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł