Rosja, połtina, 1818 СПБ ПС

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rosja, połtina, 1818 СПБ ПС

Rosja, połtina, 1818 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:43:40
338338
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), połtina, 1818 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1818а, Bitkin 160

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  44 zł
9)  40 zł
10)  38 zł
11)  36 zł