Niemcy, talar, 1867 A

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, talar, 1867 A

Niemcy, talar, 1867 A

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:35:40
338325
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar, 1867 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 99, Davenport 782, Thun 270

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 99

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł