Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1844 A

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:34:20
338327
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1844 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenia, ubytki krążka, ale moneta z blaskiem menniczym
Literatura: AKS 69, Davenport 771, Thun 258

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 201

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  280 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  250 zł