Niemcy, talar, 1813 A

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, talar, 1813 A

Niemcy, talar, 1813 A

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:32:40
338317
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1813 A, Berlin
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 11, Davenport 756, Thun 244

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 104

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł