Niemcy, talar, 1786 A

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, talar, 1786 A

Niemcy, talar, 1786 A

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:31:40
338313
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1786 A, Berlin
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Davenport 2590, Olding 70, Schrötter 472

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 162

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  165 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  120 zł