Niemcy, 6 groszy kiperowych, bez daty

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:27:20
338258
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Jerzy Wilhelm (1619–1640), 6 groszy kiperowych, bez daty, Kolonia, GEORG WILHEM w legendzie awersu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta podgrzana, miesjcowa patyna
Literatura: Bft B2 668d, Neumann 10.50

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 71

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  38 zł