Liberia, 20 dolarów, 2004

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Liberia, 20 dolarów, 2004

Liberia, 20 dolarów, 2004

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:20:20
337996
Opis: Liberia - Republika Liberii (1937–2015), 20 dolarów, 2004, el Puente de Diablo (Pont de les Ferreres w Hiszpanii)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 20.16 g, stemple lustrzane, patyna, mikroryski

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 84

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  42 zł