Jugosławia, 50 dinarów, 1932

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Jugosławia, 50 dinarów, 1932

Jugosławia, 50 dinarów, 1932

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:17:00
338342
Opis: Jugosławia - Aleksander I (1921–1934), 50 dinarów, 1932, Belgrad
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: KM 16

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  140 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  60 zł